Купить бобровую струю, Бобровая струя купить,
струя бобра цена

скидка

+38 (098) 868-75-40

просто позвоните

Заказ товара

Сообщение отправлено!

Ваш заказ принят. Спасибо, мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Заказать звонок

Обратная связь

Заявка принята!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Описание

Боброва струя

Боброва струя (мускус бобра) - це речовина, яка виробляється і акумулюється в тілі бобра. Тварина її використовує для помітки меж власної території і в період парування для приваблення партнера. Мускусні залози мають тварини обох статей(самки і самці). Мускусні залози мають вигляд парних ємкостей схожих на маленькі мішечки, а сам мускус знаходиться в середині і має колір від світло-сірого до яскраво-жовтого та різкий специфічний запах. Розміри дуже різняться: від 40 грам у молодих тварин і навіть до 500 грам у дорослих особин.

В силу відсутності точної інформації про цю цілющу речовину, багато людей пишуть свої не обгрунтовані домисли і надають мускусу якихось незрозумілих чарівних властивостей.

Я займаюся виробництвом настойки бобрової струї вже повних 10 років і хочу поділитись власним досвідом і, можливо, розвіяти певні міфи і неточності!

Перше непорозуміння, яке спантеличує потенційного клієнта при покупці струї бобра - це "А у вас мускус отриманий з європейського чи канадського бобра?".

Визначити вид бобра можна тільки провівши ДНК аналіз. За зовнішніми ознаками з 100% точністю це зробити практично не можливо. Це під силу лише науковим працівникам, які присвятили все своє життя дослідженням бобрів! Коли боброва струя вже виділена з бобра, її походження вже ніхто не визначить, лише ДНК аналіз. На початку своєї роботи зі струєю мені попали в руки декілька сторінок мисливського журналу часів СССР, орієнтовно за 1961-1965 роки, де була написана інструкція по вирізанню мускусу із тіла бобра, його сушіння та подальша здача у відділ держзаготівлі. Там була таблиця для визначення класу якості сировини, що і визначала ціну на поточний час. І була коротка примітка про те, що на теренах СССР мешкають два види бобрів і, що зазвичай струя європейського бобра має більші розміри і круглішу форму, а струя бобра канадського більш плоска і, зазвичай, менша, ніж в особин того ж віку іншого виду. Будь-яких вказівок, що струя одного з видів не потрапляє в закупку не було. Знаючи відповідальність посадовців того часу (1961 р.), які керували закупкую струї для потреб медицини, наврядчи вони наважилися б купувати у населення струю, яка не мала б лікувальних властивостей і тим паче продавати ліки з неї для громадян СССР. Хоча, за статистикою в Україні зараз 80% ліків це підробка і нікому до цього немає діла! Але зараз не про це. З цього можна зробити висновок, що для лікування підходить мускус з обох видів бобрів, проживаючих в нас в Україні.

І друге непорозуміння: "А у вас бобер застрелений чи пійманий капканом". На мою думку, комусь приснилось, що мускус з застреленого бобра має лікувальні властивості, а пійманого капканом таких властивостей не має. Окрім припущень на цю тему ніхто не приводить аргументів в доказ своїх фантазій. Мускус має свою хімічну формулу, яку я не знаю, хоча на сайті "Вікіпедія" вона є. Тобто лікувальну властивість має хімічна речовина, яку ми називаємо "боброва струя". А тепер уявіть, що хтось стверджує, що хімічна речовина може змінити свою хімічну формулу і хімічні властивості під дією такого поняття, як "стрес тварини". Тобто, якщо піти далі, то можна ствержувати, що під дією "стресу", кров тварини може перетворитись на ртуть, наприклад, а може і на нафту. А було б краще, щоб продукти життєдіяльності бобра перетворилися у дорогоцінні камені. Я це все називаю "Маркетинговим ходом", типу наш мускус кращий, бо він із застреленого бобра, а у конкурентів не купуйте, бо в них бобер пійманий капканом.

Я погоджуюсь із ствердженням, що мускус в залозі завжди має частково кристалічну структуру, а часково рідку.Тобто частина мускусу завжди кристалічна, а частина рідка і це співвідношення змінюється в залежності від пори року. Наприклад, перед зимою струя майже вся кристалічна, а в кінці весни мускус в ній майже весь у рідкому стані. І коли бобер потрапляє в капкан, то частина рідкого мускусу, або весь виділяється ним назовню під час спроби звільнитися. Полювання з вогнепальною зброєю або використанням прохідних капканів в цьому плані частково дозволяє зберегти рідкий мускус. Але керуючись моральними принципами мисливці мають полювати лише взимку, коли мускус практично весь кристалічний і втрати рідкої фракції не значні. Тим паче, що всі продають мускус на вагу і це ніяким чином не впливає на рішення клієнта, бо він платить по факту за ту вагу, яку замовив, а не за струю, яка оцінюється ціною за штуку. І головне, всі мисливці і заготівельники бобрової струї повинні пам'ятати, щоб зберегти цих надзвичайно цінних тварин, полювання і заготівлю потрібно проводити восени і взимку. А весною дати змогу цим безцінним тваринам спокійно розмножуватись, щоб наші діти і внуки були здоровими завдяки бобровому мускусу.

logo_verh.png

Напишите нам

 

Search

Заказать звонок