Купить бобровую струю, Бобровая струя купить,
струя бобра цена

знижка

+38 (098) 868-75-40

просто подзвоніть

Замовлення товару

Повідомлення відправлено!

Ваше замовлення прийнято. Дякуємо, ми зв'яжемося с Вами у найближчий час.

Замовити дзвінок

Обратная связь

Заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжесться з Вами у найближчий час.

Опис

Боброва струя

Боброва струя (струмінь) — це речовина, яка виробляється і акумулюється в тілі тварини. Мускусні залози мають бобри обох статей, вони виглядають яка пара ємностей, схожих на маленькі мішечки. Сам мускус (кастореум) знаходиться в середині і має колір від світло-сірого до яскраво-жовтого та різкий специфічний запах. Розміри струї бобра дуже різняться: від 40 грам у молодих тварин і навіть до 500 грам у дорослих особин.

Властивості бобрової струї

Основні лікувальні властивості бобрової струї забезпечуються її хімічним складом. Це унікальна речовина, в яій зібрано понад 40 корисних компонентів, основні з них:
 • борнеол;
 • бензиловий спирт;
 • гваякол;
 • бензойна кислота;
 • ацетофенон;
 • саліцилова кислота.
 • етілфенол;
Сукупність компонентів і унікальна дія кожного з них і роблять мускус бобра таким ефективним засобом. Але варто пам'ятати, що застосування струменя бобра — не панацея і при важких захворюваннях буде лише частиною повноцінного лікування.

Проте, в окремих випадках кастореум може вважатися повноцінним лікуванням. До таких умов можна віднести профілактику захворювань, зміцнення організму і імунітету, а також проблеми зі статевою активністю у чоловіків і жінок.

Які ще ефекти надає струя бобра:
 1. Бактерицидну дію. Струмінь бобра відмінно бореться з інфекціями.
 2. Загоювальна властивість. Кастореум застосовують після операцій та інших фізичних пошкодженнях тканини і кісток, адже він прискорює процес загоєння.
 3. Тонізуючий ефект. Боброва струя заряджає енергією і повертає втрачену працездатність.
 4. Болезаспокійливу дію. При використанні бобрового струменя помічається зниження головних і інших болів.
Це основні ефекти, які надає організму людини боброва струя. Хоча у речовини практично немає протипоказань, іноді все ж краще обмежити її прийом або виключити зовсім. Одним з таких випадків буде вагітність, також не варто давати мускус бобра дітям до 12 років. Найбільш правильним рішенням при специфічних захворюваннях буде консультація з лікарем, який призначить конкретний курс прийому кастореуму.

Струя бобра: лікування

Мускус бобра підійде при багатьох захворювання, починаючи сечостатевої системою, закінчуючи серцево-судинної і нервової системами. Детальніше про вплив на кожну з них і конкретні хвороби написано в розділі «Застосування».

Струя бобра — це унікальна речовина з великим діапазоном застосування. Вживання кастореума якщо не вилікує, то значно поліпшить загальний стан людини, в цьому ми впевнені на 100%.

І головне, всі мисливці і заготівельники бобрової струї в Україні повинні пам'ятати, щоб зберегти цих надзвичайно цінних тварин, полювання і заготівлю потрібно проводити восени і взимку. А весною дати змогу цим безцінним тваринам спокійно розмножуватись, щоб наші діти і внуки були здоровими завдяки мускуса бобра.
logo_verh.png

Напишіть нам

 

Search

Заказать звонок