Купить бобровую струю, Бобровая струя купить,
струя бобра цена

знижка

+38 (098) 868-75-40

просто подзвоніть

Замовлення товару

Повідомлення відправлено!

Ваше замовлення прийнято. Дякуємо, ми зв'яжемося с Вами у найближчий час.

Замовити дзвінок

Обратная связь

Заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжесться з Вами у найближчий час.

Застосування

Як застосовувати і що лікує боброва струя

Універсальність струї бобра дозволяє застосовувати її практично при будь-яких проблемах із здоров'ям. Вже що-що, а нашкодити такий продукт майже не здатен. Корисні елементи надають як точковий вплив на конкретні хвороби, так і оздоровчий на весь організм. А як і в яких дозах застосовувати боброву струю при тому чи іншому захворюванні ми зараз розповімо.

Боброва струмінь зустрічається в трьох виконаннях:
  • порошок;
  • сушена;
  • спиртова настоянка.
Наша думка — беріть спирт, і приємно, і корисно. Жарти в сторону, але у спиртової настоянки струї бобра дійсно найкращі лікувальні властивості. Залозу в такому вигляді знайти в магазинах найпростіше. Є ще варіант з власним приготуванням настоянки бобрової струї, але в цьому випадку необхідно «набити» руку і знати тонкощі процесу. Про це ми також розповімо, але трохи нижче.

Боброва струя: застосування

Ми вже говорили, що струя бобра (вона ж струмінь) — вкрай універсальний засіб, існують випадки коли мускус допомагав в комплексному лікуванні онкологічних захворювань. Ми перерахуємо основні хвороби при яких використання кастореума буде дійсно ефективним (тільки не дивуйтеся довжині списку):
  1. Гінекологія та урологія. Мускус бобра незамінний при простатиті, уретриті, імпотенції, передчасній еакуляціі, слабкості та інших чоловічих «проблемах». Жінки можуть позбутися від кандидозу, молочниці, циститу, кісти і болів внизу живота.
  2. Нервова система. Систематичне вживання бобрової струї зменшить мігрені та інші головні болі, судоми, депресії, відступить стрес.
  3. Імунітет людини. Це одна з основних дій бобрового струменя, яка визиває поліпшення у всьому організмі. Тонізація імунітету запускає оздоровчі процеси і нормалізує роботу всіх органів і захисних механізмів. Струя бобра ефективно бореться з вірусами, інфекціями, грипом, грибком і іншими проблемами.
  4. Дихальні шляхи. Струменем бобра лікують не тільки бронхіти і тонзиліти, але навіть ефективно застосовують при пневмонії, туберкульозі та інших серйозних захворюваннях дихальної системи.
  5. Серцево-судинна система. Кастореум допомагає розсмоктувати тромби, лікувати захворювання крові, він покращує еластичність судин і нормалізує тиск.
Крім того, струя бобра допомагає при нирковій недостатності і каменях, відхиленнях в гормональному фоні, відновленні після травм і хірургічних операцій, перевтомі, остеохондрозі, радикуліті, атеросклерозі, гепатитах А і Б, паралічі, стенокардії, запаленнях, пухлинах, ангінах, ГРВІ та інших хворобах . Список вражає і його можна продовжувати і продовжувати, настільки багатогранним і корисним засобом є боброва струмінь.

Як приймати струю бобра

Ми підійшли до головного — застосування. Загалом, існує 2 варіанти вживання бобрової струї:
  • Для приготування правильної настоянки потрібно дотримуватися пропорції 100 грам сухого мускусу на 1 літр етилового спирту міцністю 50%. З метою профілактики та зміцнення організму варто вживати 1 чайну ложку 1 раз в день за 10 хвилин до їди. При лікуванні варто збільшити цю дозу до 3 чайних ложок в день.
  • У сухому вигляді вживають 1-2 грами бобрового струменя на добу за 30 хвилин до їди.
Зручніше використовувати саме суху бобровий струмінь, та нічого страшного якщо вона буде свіжою. Її можна або засушити самостійно, або приймати несушену.

Якщо Ви не знайшли своєї проблеми в списку, не впадайте у відчай, ми її просто не написали. Струмінь бобра — це дієвий засіб при будь-яких проблемах і унікальна суміш лікувальних компонентів. Єдине застереження — це використання мускусу бобра в період вагітності, на цей рахунок краще проконсультуватися з доктором. Будьте здорові, а проблеми вирішуйте швидко, адже відмінний рецепт від усіх хвороб Вам вже відомий.
logo_verh.png

Напишіть нам

 

Search

Заказать звонок